Zpravodaj
Turistika Zadov
30.09.2019 | Zpravodajství OS | Pro členy svazu | Přečteno: 104x

Od posledních sportovních her na Hluboké jsme se přehoupli do prázdnin. Doufáme, že jste si stejně jako my užili krásné léto. Listy v kalendáři se otočily a my jsme se společně potkali uprostřed babího léta přímo v srdci Šumavy.

Foto: SSH Turistika 2019 - Zadov

Po sedmi letech jsme se vrátili do hotelu Zadov. Týden před turistikou nás počasí trochu strašilo i ve městě, natož na horách. To by ale nebyli naši pořadatelé, aby neměli pod palcem i takovou maličkost jako počasí. 

Garantem této turistiky byla základní organizace Městské policie Brno. Přihlásilo se před šedesát turistů a jeden statečný cyklista. V sobotu po snídani byli všichni hromadně vypuštěni do šumavských lesů a pořadatelé mohli jen doufat, že i letos zůstane místní vlčí rodinka bez večeře. 

Trasa vedla ze Zadova přes Kvildu, Horskou Kvildu a zpět do hotelu. Celkem něco přes 20 km. Na sobotu byl vyhlášený třetí ročník tematických večerů. Letos to vyhrál nejoblíbenějsí večerníček. Do třetice všeho dobrého. A to ve vašem případě skutečně platí! Tentokrát už nám nestačily ani ceny pro první tři místa. Porota nevěděla, které pohádkově vyladěné družstvo vybrat dříve. Dali jsme hlavy dohromady a vyhlásili jsme tedy prvních šest míst! 

Pořadí bylo následující:

1. místo: motýl Emanuel a maková panenka
2. místo: Pat a Mat a víla Amálka
3. celá banda z Řáholce
4. pohádkový koktejl
5. Manka a Rumcajs
6. Simpsonovi

Jak je dobrým zvykem, protančili jsme celý večer a v neděli po snídani jsme se vydali zpět domů. Počasí nám přálo a podle plánů ze sobotního večera to někteří z vás spojili s výletem, například na Hlubokou. 

Zase to uteklo a troje sportovky už máme letos za sebou. Těšíme se na vás začátkem listopadu na šipkách a stolním tenise na Medlově. A tím budeme mít letos se sportem opět splněno. Mějte krásné dny, my už se zase nemůžeme dočkat. A to nejlepší nakonec. Příští rok vyhrálo na celé čáře téma retro. Zatančíme si charleston, vetřete si do vlasů pomádu, nebo snad budete dokonce rebelové? :-)

Do systému vložil:
Bc. KOUDELKOVÁ Jana
Témata
SSH 2019
Foto k článku
Další články
Titulek
Regionální školení v Modré u Uherského Hradiště
Regionální školení v Rožnově pod Radhoštěm
Konec levné práce 2019
Připravili jsme pro vás vzorové kolektivní smlouvy
25 let Odborového svazu UNIOS