Zpravodaj

Šipky na Zadově

13.06.2022 | Zpravodajství OS | Sportovní hry | Přečteno: 1 982x

Letošní první sportovní hry byly naplánované na minulý víkend, ve dnech 10. až 12. června. Turnaj v šipkách pro více než 80 účastníků byl připravený v hotelu Zadov na Šumavě.

Bylo, nebylo... tak začíná nejedna pohádka a bohužel musíme takto začít i dnešní článek. 

Během pátečního odpoledne a večera se účastníci i pořadatelé sjeli na hotel Zadov. Turnaj v šipkách je vždy velmi oblíbený a všichni jsme se i letos těšili na sobotní výkony soutěžících. Rádi jsme se opět po roce viděli, a jak to v milé společnosti bývá, tak se i příjemně bavili. 

O dost méně příjemná informace přišla bohužel po večeři. Vedení hotelu oznámilo hlavnímu pořadateli, že došlo k technické závadě, která pravděpodobně neumožní další pobyt účastníků na hotelu. Jako vždy jsme se vše snažili brát sportovně a věřili, že se do rána závada podaří opravit. V sobotu po snídani už bylo jasné, že závada je takového rozsahu, že náprava nebude možná. Hlavní pořadatel musel tedy s ohledem na technický stav hotelu plánovaný turnaj zrušit. 

Tímto bychom se všem přihlášeným účastníkům chtěli ještě jednou omluvit za komplikace, které jsme nemohli ovlivnit ani očekávat, a za následné zrušení letošního turnaje. 

Děkujeme za vaše pochopení, a také za to, že jste to stejně jako my brali sportovně. 

O případném náhradním řešení se dozvíte na našich webových stránkách. Jak již bylo zmíněno v sobotu, všem přihlášeným se samozřejmě bude z důvodu nekonání turnaje vracet uhrazené startovné. 

Už nyní se těšíme na další setkání na příštích sportovních hrách. Ty nejbližší budou v Hluboké nad Vltavou již za necelé dva týdny. 

Do systému vložil:
Bc. KOUDELKOVÁ Jana
Témata
SSH - šipkySSH 2022
Foto k článku
Další články
Blíží se přihlašování na sportovní hry 2024
Sportovní hry v roce 2024
Další sportovní víkend za námi
Letošní sportování zahájeno!
Výzva POS OS UNIOS na pořadatelství svazových sportovních her 2024
Turistika Zadov – aktuální informace
Přihlášky na turistiku na Zadově otevřeny pro všechny
Sportovní hry 2023 – přihlašování
Sportovní hry v roce 2023
Sportovní hry v roce 2022